Anna Gardell Ericsson gouache

527495

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): Landskap med hus och vatten signerad Anna Gardell Ericson, akvarell med täckvitt, 16,5x22.5 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Anna Gardell Ericsson gouache

Budhistorik (6 bud)
3890039
3885617
3880932
3879771
3879770

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.