Brasskärm

527440

BRASSKÄRM, Kina, 1900-tal, broderad, motiv av tuppar, höjd ca 78x58 cm

Fuktfläckar, slitage

Diverse, Orientaliskt

Rum 6

Brasskärm

Budhistorik (5 bud)
3877249
500
3877085
450
3875656
3871635
3870359

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.