Olof Hermelin oljemålning

527414

OLOF HERMELIN (1827-1913): Skogslandskap med sågande man, signerad O.H, daterad a tergo 1888, olja på duk, 26x38,5 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3887415
2 400
3886808
3878827
3871856
3871005

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.