Victor Vasarely Lekande zebror Modern konst

527373

VICTOR VASARELY (1908-1997): Lekande Zebror, signerad och numrerad 63/275, färgserigrafi, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, ca 63x75 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (19 bud)
3933584
5 800
3933586
5 600
3933584
5 400
3933582
5 200
3933459
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.