Bernhard Oscarsson oljemålning grekista teatern

527346

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Grekiska teatern i Taormina på Sicicilen, signerad, olja på pannå, ca 24x33 cm

Fack 23

Budhistorik (1 bud)

3870807
2018-03-08 13:27:15

2018-03-15 kl 15:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.