Per-Åke Persson

527345

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Aten", fotografi, C-print, signerad och daterad 2011, nr 1/5, ca 70x70 cm

Fotografi, Konst

Tavelvagn 3

Per-Åke Persson

Budhistorik (11 bud)
3883921
3882203
3881566
3878257
3875504

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.