Kerstin Krusell

527342

KERSTIN KRUSELL (1946): Ballerina, signerad och daterad 2009, olja på duk, ca 103x85 cm

Rum 19

Kerstin Krusell

Budhistorik (14 bud)
3884951
2 600
3884936
2 400
3878833
3877107
3876870
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.