Lennart Rodhe färglitografi

527322

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1970, 70/75, färglitografi, 25x20 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 40

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (16 bud)
3880808
1 800
3876176
1 700
3876176
1 600
3877187
3876176

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.