Skrin 1700-tal

527308

SKRIN, 1700-tal, järn, polykromt bemålat, med dekor av ansiken, höjd ca 15, 31x17 cm, nyckel finns

Färgbortfall, slitage

Diverse, Metall

Kundcenter

Skrin 1700-tal

Budhistorik (48 bud)
3900526
22 000
3900525
21 000
3900515
20 000
3900523
19 500
3900515
18 000

Slutpris SEK:
22 000
2 108 EUR, 2 475 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.