Gustav Rudberg litografi

527301

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Segelskuta, signerad Gustav Rudberg, 49/53, litografi, 64x60 cm

Fack 18

Gustav Rudberg litografi

Budhistorik (1 bud)

3887485
2018-03-15 17:38:44

2018-03-15 kl 17:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.