Soffbord

527248

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i sten, underrede i ek, höjd ca 55, 142x72 cm

Slitage, skiva med nagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord

Budhistorik (6 bud)
3885796
3885612
3883936
3883733
700
3870329

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.