Pablo Picasso efter

527241

PABLO PICASSO, efter, erotisk scen, litografi, signerad och daterad i trycket 15.6.60 Picasso, ca 40x49 cm

Fack 9

Pablo Picasso efter

Budhistorik (23 bud)
3885728
3 600
3885722
3 400
3885725
3 400
3885722
3 200
3885719

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.