Lancel attaché

527217

LANCEL, attaché, 1980-tal, detaljer i skinn, ca 40x28 cm

Smärre slitage

Fashion

Lancel attaché

Budhistorik (9 bud)
3884026
700
3883701
650
3884020
600
3883701
550
3884017
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.