Spegel empirestil

527200

SPEGEL, 1900-tal, empirstil, deklor i pastellage, förgylld och bronserad, höjd ca 97x49 cm

Speglar

Rum 13

Spegel empirestil

Budhistorik (27 bud)
3883719
2 400
3882617
3883718
3882617
1 900
3883717
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.