Reijo Meller

527156

REIJO MELLER (1944-) "Minnen"
Sign. -77. Olja på pannå 18x21 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Reijo Meller

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
3888061
110
3879122
100
3879122
75
3888057
70
3879122
30

Slutpris EUR:
110
1 148 SEK, 129 USD
Utropspris EUR: