Ante Karlsson-Stig oljamålning

527086

ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Fjällandskap, signerad och daterad Ante Karlsson Stig -39, olja på pannå, 38x55,5 cm

Smärre färgbortfall

Tavelvagn 2

Budhistorik (21 bud)
3885449
4 200
3885438
3885431
3 800
3885435
3 800
3885431
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.