Bordslampor Bergboms

527053

BERGBOM, "B075", bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, undertill märkt Bergbom, höjd ca 53 cm

Brukslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 10

Bordslampor Bergboms

Budhistorik (8 bud)
3885655
2 400
3884890
3876573
3876572
1 900
3871473
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.