Kvinnoporträtt olja på duk

527052

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 60x43 cm

Konst, Äldre måleri

Kvinnoporträtt olja på duk

Budhistorik (11 bud)
3885321
2 800
3885320
3880403
3879029
3878581
600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.