Omega Officer stål 1940-tal

527029

OMEGA, Officer, armbandsur, stål, 1940-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, refnr. 479, serienr. 10181256, verknr. 9404110, cal 26.5T3, stålarmband ej original, diameter 30 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Omega Officer stål 1940-tal

Budhistorik (12 bud)
3886392
4 200
3885782
3884177
3 800
3883853
3 600
3884176
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.