Grange stolar 8 st

526967

GRANGE, 8 stolar, empirestil, 1900-talets andra hälft, betsad mahogny, textilklädda sitsar samt ryggar, höjd ca 90, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, märken, 1 stol med lagad sarg

Möbler, Stolar

Grange stolar 8 st

Budhistorik (9 bud)
3884306
650
3883329
600
3884305
600
3883329
550
3884303
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.