Sidobord

526961

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, sarg med 2 låsbara lådor, beslag i mässing, höjd ca 59, 118x51 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Sidobord

Budhistorik (22 bud)
3884317
3884320
3884317
1 400
3884319
1 300
3884317

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.