Ikon 1900-tal

526942

IKON, 1900-tal, Kristus Pantocrator, träpannå, bär årtalet 1910 a tergo, ca 31x26 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Monter 14

Ikon 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
3884329
1 600
3884325
3884324
1 400
3884322
1 300
3884321

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.