Matbord

526939

MATBORD, 1900-talets andra hälft, massiv furu, svarvade ben, höjd ca 77 cm, ca 182x88 cm

Bruksslitage, repor skråmor och märken

Möbler, Matbord

Rum 7

Matbord

Budhistorik (23 bud)
3885667
4 400
3885654
4 200
3885666
4 200
3885654
3885664
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.