Ikon Grekland

526919

IKON, Grekland, 1900-tal, figurscen, träpannå, ca 38x29 cm

Ytskador

Diverse

Fack 17

Ikon Grekland

Budhistorik (6 bud)
3883532
3883531
3874205
500
3874200
3873672

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.