Ikon Grekland

526916

IKON, Grekland, 1800-tal, figurscener, bär årtalet 1896, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x35 cm

Färgbortfall

Diverse

Fack 11

Ikon Grekland

Budhistorik (8 bud)
3885012
750
3883640
700
3883529
650
3875087
600
3874812
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.