Venini vas 1960-tal

526865

VENINI, vas, 1960-tal, Italien, opalino, grön/turkos, graverad signatur venini italia, höjd 37 cm

Smärre fotringsnagg, glasmassa med enstaka bubblor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 10

Venini vas 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
3879193
3873202
3873200
600
3872488
550
3870784
500

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.