Appliquer Louis XVI-stil

526860

APPLIQUER, 1 par, Louis XVI-stil, omkring 1800, för två ljus vardera, förgylld dekor, krönta av flammande pokalurnor, höjd 32 cm

Slitage, en borrad för el

Belysning, Vägglampor, Metall

Appliquer Louis XVI-stil

Budhistorik (9 bud)
3882086
6 000
3882081
5 000
3877634
4 800
3873681
550
3873680
500

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.