Kylargrill MG

526854

KYLARGRILL, "MG" (Morris Garage), 1900-talets andra hälft, förkromad aluminium, med märkes emblem, ca 39x70 cm

Mindre ytslitage, med upphängningsfäste

Diverse, Nautica/Technica, Metall

Rum 7, Hylla 2

Kylargrill MG

Budhistorik (13 bud)
3880549
3866230
3866230
900
3880548
850
3866230
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.