Patrik Andiné

526807

PATRIK ANDINÉ, (född 1968): Isbjörnen och skönheten, signerad och numrerad 205/260, färglitografi, ca 41x55 cm

Fack 51

Patrik Andiné

Budhistorik (4 bud)

3880653
3880615
3879754
3866121

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.