Bodil Hedlund oljemålning

526799

BODIL HEDLUND (född 1946): Komposition med byggnader, signerad Bodil Hedlund, olja på duk, 46x55 cm

Ram saknas

Bodil Hedlund oljemålning

Budhistorik (44 bud)
3882004
9 000
3882003
8 800
3882002
8 600
3881999
8 400
3881997
8 200

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.