Luigi Da Costa akvarell

526793

LUIGI DA COSTA (Italien, aktiv på 1800-talet): Läsande man, signerad L Da Costa, akvarell på papper, ca 35x27 cm

Konst, Äldre måleri

Luigi Da Costa akvarell

Budhistorik (6 bud)
3881925
3881920
1 800
3881918
3877626
3877625
500

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.