Månbord Nyrenässans

526780

MÅNBORD, fanerat i mahogny, 1800-tal, nyrenässans, tvådelat, svarvade ben, på hjultrissor, höjd ca 74, 57+57 cm

Fanerskador

Möbler, Matbord

Rum 19

Månbord Nyrenässans

Budhistorik (12 bud)
3881175
3880818
950
3880818
850
3880957
3880818
650

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.