Hagiwara fartygsporträtt gouache

526775

T HAGIWARA (verksam i Yokohama under 1900-talets mitt): "Ms Nuolja", signerad T Hagiwara Yokohama Japan, gouache på siden, ca 33x48 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Budhistorik (6 bud)
3883282
2 400
3875352
3870682
1 400
3866666
1 300
3866188
500

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.