Skåp

526772

SKÅP, 17/1800-tal, furu, överdel med två lådor varav en med sneställd front, underdel med skåpsdel, invändigt med två hyllplan, kulfötter, höjd ca 104, 33x61 cm, nycklar finns

Slitage, smärre sakdor, beslag saknas, renoverat

Ändringar/tillägg
Nycklar avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skåp

Budhistorik (19 bud)
3884794
1 300
3884761
3884752
3884759
3884752

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.