Carl Magnus oljemålning Modern konst

526746

CARL MAGNUS (född 1943): "Twin", signerad och daterad Carl Magnus 1979, olja på duk, ca 80x100 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (24 bud)
3932716
6 200
3932710
6 000
3932714
6 000
3932710
5 800
3932709
5 600

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.