Hjalmar Kahrila oljemålning

526694

HJALMAR KAHRILA (1907-2000): Sommarlandskap
signerad och daterad -70, olja på duk, ca 38x55 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Hjalmar Kahrila oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2018-03-15 kl 14:42
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150