Dekorelement 1800-tal

526573

DEKORELEMENT för fasad, 1800-tal, sandsten, vattenkastare, höjd 47 cm

Skador, avslag

Diverse

Rum 4

Dekorelement 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
3897818
2 600
3895690
2 400
3897817
3895690
3894908
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.