Bordspendyl 1900-tal

526521

BORDSPENDYL, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, mässing samt sten, verknr. 6905, höjd ca 48 cm

Ändringar/tillägg
Nyckel samt pendel finns att avhämta vid utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 9

Bordspendyl 1900-tal

Budhistorik (17 bud)
3882158
1 600
3882014
3881792
1 400
3880974
1 300
3874728

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.