Cartier Santos armbandsur

526510

CARTIER, damarmbandsur, Santos, guld/stål, ca 1985, automatisk, safirglas, boettnr., 090269264, originallänk, viklås, diameter 24 mm, inkl. originaletui, instruktionsbok samt certifikat stämplat 1985

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, krackelerad urtavla, logga på viklås borta, bruklsslitage

Klockor/Ur, Fashion

Cartier Santos armbandsur

Budhistorik (28 bud)
3882358
7 400
3882355
7 200
3882351
7 000
3882352
7 000
3882351
6 800

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.