Bengt Lindström litografi

526508

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 71/150, färglitografi, ca 74x54,5 cm

Rum 16

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (13 bud)
3881919
3 400
3889812
3 200
3881919
2 400
3889810
3881919
1 300

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.