Slagbord 1800-tal

526496

SLAGBORD, 1800-tal, rödmålat, beslag i smide, låda i sargen, höjd 74, 100x63, uppfällbara skivor 67 cm vardera

Omarbetat, bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 5

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3882505
700
3881428
3874654

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.