Gröna Anna servisdelar

526437

RÖRSTRAND, "Gröna Anna", servis, 50 dlr, bestående av: 23 mattallrikar, 13 djupa tallrikar, 7 förrättstallrikar, 2 assietter, karott med lock, 3 serveringsfat, tillbringare

Enstaka delar med nagg/slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Gröna Anna servisdelar

Budhistorik (12 bud)
3897786
3897821
1 400
3897786
1 300
3897602
3893745

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.