Bordslampor Frankrike

526433

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets mitt, Frankrike, delvis patinerad brons, höjd inklusive skärm ca 47 cm

Renoverade, slitage/mindre bucklar, dekor med mindre skada/bortfall

Diverse, Hem, Belysning

Kundcenter

Bordslampor Frankrike

Budhistorik (14 bud)
3883267
3 800
3883096
3 600
3883095
3 400
3882957
3 200
3882953

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.