Spegel 1700-talets andra hälft

526430

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, träskuren dekor, framtagen originalförgyllning, med Stockholms hallstämpel, kvicksilverfolierat glas, 49 x 26 cm

Slitage, lagningar

Speglar

Rum 7, Hylla 8

Budhistorik (30 bud)
3888806
7 400
3888795
7 200
3888800
7 200
3888795
7 000
3888799
6 800

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.