Johannes Olsson färglitografi

526419

JOHANNES OLSSON (född 1945): "For big misstake", signerad Johannes, 60/170, färglitografi, 61x84 cm

Ändringar/tillägg
Konstnär skall vara Johannes Olsson

Fack 24

Johannes Olsson färglitografi

Budhistorik (15 bud)
3878339
900
3878338
850
3878331
3878336
3878331
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.