Uppläggningsfat serveringsbricka nysilver

526400

UPPLÄGGNINGSFAT, 4 st, COCKTAILSERVERINGSBRICKA, nysilver, 1900-tal, brickans mått 44x12 cm

Bruksslitage, ett fat

Diverse, Metall

Monter 9

Budhistorik (6 bud)
3877730
600
3877722
550
3866378
500
3866369
450
3866377

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.