Charles Sjöholm oljemålning

526386

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Tidningskiosken signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 27x22 cm

Rum 11

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3884276
3883599
3883598
750
3883023
450
3880837

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.