Marc Chagall

526376

MARC CHAGALL (1887-1985), "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, Mourlot 476, tryckt hos Mourlot Fondation Maeght, 2000 ex, ca 85x55 cm

Sorlier S. 52-53

Rum 9

Marc Chagall

Budhistorik (4 bud)

3877236
2 600
3864146
3864145
550
3864144

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.