Veikko Aaltona oljemålning

526371

VEIKKO AALTONA (Finland/Sverige, 1910-90): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Aaltona -76, olja på duk, ca 73x60 cm

Tavelvagn 2

Veikko Aaltona oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3877588
450
3883574
3877588
3872052

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.