Figurin

526286

FIGURIN, europeisk i kinesiserande stil, troligen 1800-tal, höjd 18 cm

Lagning på centralifigurens armar

Keramik/Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Figurin

Budhistorik (2 bud)

3881003
3880804

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.